Yatak Odası Dekorasyon

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Asmane yatak odası dekorasyonunuzu ister tavan isterseniz duvar kaplamalarıyla güzelleştiriyor. Tavanlarda uygulanan alçıpan veya gergi tavanlarla daha şık bir ortama kavuşacaksınız. Duvarlarda ise taş kaplama, paneller veya kültür taşları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Yatak odanızda yatak ayak ucunu oturma alanına bağlayarak odanızda yer kazanabilirsiniz. Bu şekilde bir oda içerisinde iki oda konforunu yaşayabilirsiniz. Yatağınızı biraz daha vurgulamak için yatak başınıza gelen duvarı desenli bir duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz.

yatak-odasi-dekorasyon12.jpgyatak-odasi-dekorasyon27.jpgyatak-odasi-dekorasyon11.jpgyatak-odasi-dekorasyon8.jpgyatak-odasi-dekorasyon5.jpgyatak-odasi-dekorasyon4.jpgyatak-odasi-dekorasyon2.jpgyatak-odasi-dekorasyon9.jpgyatak-odasi-dekorasyon7.jpgyatak-odasi-dekorasyon21.jpgyatak-odasi-dekorasyon13.jpgyatak-odasi-dekorasyon29.jpgyatak-odasi-dekorasyon16.jpgyatak-odasi-dekorasyon15.jpgyatak-odasi-dekorasyon.jpgyatak-odasi-dekorasyon6.jpgyatak-odasi-dekorasyon24.jpgyatak-odasi-dekorasyon3.jpgyatak-odasi-dekorasyon20.jpgyatak-odasi-dekorasyon23.jpgyatak-odasi-dekorasyon22.pngyatak-odasi-dekorasyon10.jpgyatak-odasi-dekorasyon17.jpgyatak-odasi-dekorasyon18.jpgyatak-odasi-dekorasyon25.pngyatak-odasi-dekorasyon26.jpgyatak-odasi-dekorasyon14.jpgyatak-odasi-dekorasyon19.jpgyatak-odasi-dekorasyon28.jpg

Odanızın konumuna uygunsa kapının yanına gelen duvara gardrobunuzu yerleştirmek en uygun olacaktır. Böylece odanın en büyük eşyası olan gardrop odaya girdiğinizde tam görüş alanınızda olmadığı için odanız daha ferah görünecektir.,

Özellikle küçük odalarda her eşyanın aynı zamanda ne kadar kullanışlı olduğunu da gözden geçirmelisiniz. Örneğin yatağınızın ayak ucuna yerleştireceğiniz bir pufu aynı zamanda eşyalarınızı saklamak için sandık olarak da kullanabilirsiniz. 

Statistics

Ziyaretçiler
88
Makaleler
86
Makale Görünüm Sayısı
1428568

Kimler Online

33 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top