Taş Duvar Kaplama

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Taş Duvar Kaplama ,Doğal taşlar, traverten, mermer, granit ve mozaik dekorasyonda sürekli karşılaştığımız yapı malzemeleri çeşitli teknikler kullanılarak dekoratif duvar panellerine dönüşüyor. Püskürtme, patlatma, eskitme gibi birçok teknik ile hazırlanan taş duvar panelleri çeşitli aşamalardan geçerek hazırlanmaktadır. İşlenen taşların paneller haline getirilmesi dekorasyondan büyük kolaylıklar sağlıyor.

Şık, kullanışlı, modern ve fark yaratan bir stil sunan taş duvar dekorasyonları her çeşit mekân dekorasyonunda kullanılabilmektedir. Taş duvarlar konusunda en çok endişe edilen konu ise ağırlık. Genellikle yapılara ağırlık yaptığı düşünülür fakat panel haline getiren taş duvarlar özel tekniklerle hazırlandığı için hafif yapı malzemelerine dönüşürler aynı zamanda da nefes alma özellikleri vardır. Bu yüzden sağlıklı ve güvenlidir.

tas-duvar-kaplama6.jpgtas-duvar-kaplama10.jpgtas-duvar-kaplama8.jpgtas-duvar-kaplama9.jpgtas-duvar-kaplama.jpgtas-duvar-kaplama7.jpgtas-duvar-kaplama4.jpgtas-duvar-kaplama12.jpgtas-duvar-kaplama3.jpgtas-duvar-kaplama11.jpgtas-duvar-kaplama2.jpgtas-duvar-kaplama5.jpg

Opus Taş Modelleri

OpusLotus-OP568.jpgOpusAmphora-OP868.jpgOpusGray-OP379.jpg

Statistics

Ziyaretçiler
88
Makaleler
86
Makale Görünüm Sayısı
1428545

Kimler Online

10 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top