Plazma Arkası Taş Kaplama

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Plazma arkası doğal taş kaplamaları ev içinde de çok tercih edilmektedir. Sizde plazma ünitenizin arkasında doğal taş uygulaması yaparak hem ferah mekanlar yaratın hemde yapılarınızın değerini arttırın. Doğal taş kaplamaları plazma tv ünitesi arkalarına mükemmel bir şıklık katacaktır. Uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Taş duvar kaplama tasarımı son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ev dekorasyonu haline geldi.  

 

İlk yapılmaya başladığı dönemlerde oldukça maliyetli olan taş duvar kaplama son dönemde biraz daha uygun maliyetlere yapılmaktadır. Evin her köşesine taş duvar kaplama yaptırmak yerine tek duvarda tercih edilen taş duvar kaplamalar evin şıklığına şıklık katıyor. Tek köşeye yapılan taş duvar kaplamalar maliyetide oldukça düşürmeye yardımcı oluyor. Taş duvar kaplama yaptırmak isteyenler televizyon arkasına ünite şeklinde de yaptırıyor.

plazma-arkasi-tas-kaplama14.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama13.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama3.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama6.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama7.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama12.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama16.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama8.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama4.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama19.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama15.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama18.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama9.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama.pngplazma-arkasi-tas-kaplama2.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama20.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama17.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama5.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama11.jpgplazma-arkasi-tas-kaplama10.jpg

Plazma tv arkaması Doğal taş kaplamalar ev içinde de çok tercih edilmektedir. Yeni iç mimari uygulamalarda, mimarlar tarafından taş kullanımı gittikçe artmaktadır. Siz de yapılarınızda taş kullanarak hem ferah mekanlar oluşturan hem de yapılarınızın değerini artırın.

Kültür Taşı Modelleri İçin TIKLAYIN..
Patlatma Taş Modelleri İçin TIKLAYIN..

Plazma arkası tuğla kaplamaları ev içinde de çok tercih edilmektedir. Sizde plazma ünitenizin arkasında tuğla uygulaması yaparak hem ferah mekanlar yaratın hemde yapılarınızın değerini arttırın. Tuğla ve panel kaplamaları plazma tv ünitesi arkalarına mükemmel bir şıklık katacaktır. Uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz.

Patlatma Taş Kaplama veya Patlatma Mermer İle Ortama Uygun Taş İle Sizlere Daha Zengin Bir Ortan Saglamaktadır. Salonda özellikle tv arkası taş kaplamaları son yıllarda çok moda Olan Patlatma Taş Mozaiklerini Web Sitemizin Ana Menüsünden Taş Modelleri Bulabilirsiniz. Sanat ve tasarımın birbirinden beslenerek yepyeni ilhamlara kaynaklık ettiği, var olan estetiğin ötesinde bir karakteri, mesajı ve hikayesinin olduğu Stone; dekoratif taş ve duvar kaplamaları üzerindeki doğal taş tozunun modern ve teknolojik bir anlayışla birleştirildiği, uygulamasında ise; rahatlığın, kolaylığın bir arada sunulduğu bir ürün.

Parke Taşı Modelleri

CobbleStoneAmber-CS768.jpgCobbleStoneLime-CS026.jpgCobbleStoneBasalt-CS468.jpgCobbleStoneToscano-CS469.jpgCobbleStoneCoffee-CS668.jpg

Statistics

Ziyaretçiler
88
Makaleler
86
Makale Görünüm Sayısı
1428573

Kimler Online

38 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top