Oturma Odası Dekorasyon

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Asmane dekorasyon oturma odası dekorasyonu olarak yenilikçi ve farklı desenler ve renklerle oluşturduğumuz düzel ve şıklığı size yansıtıyoruz.

Evin şüphesiz ki en çok kullandığımız odası oturma odasıdır. Evde geçirdiğimiz geçirdiğimiz zamanın çoğunda oturma odasında oluruz. Ya ailemizle oturur, ya dostlarla sohbet olur veya televizyon izlenir. En çok kullandığımız odanın dekorasyonu önemlidir. Oturma odamızı dekore ederken odanın kullanım kolaylığı olması gerekir. Dekorasyonu çok abartarak fazla kalabalık bir oda tasarlanmamalı. Çayınızı, kahvenizi koyabileceğiniz yerler yakında olmalı, koltuklarınız rahat olmalı, belki uzanabileceğiniz koltuklar seçebilirsiniz, daha az aksesuar kullanılmalı, her an bir vazoya çarpıp kırabilirim korkusunu yaşamamalısınız.

oturma-odasi-dekorasyon6.jpgoturma-odasi-dekorasyon24.jpgoturma-odasi-dekorasyon7.jpgoturma-odasi-dekorasyon23.jpgoturma-odasi-dekorasyon18.jpgoturma-odasi-dekorasyon14.jpgoturma-odasi-dekorasyon28.jpgoturma-odasi-dekorasyon27.jpgoturma-odasi-dekorasyon26.jpgoturma-odasi-dekorasyon9.jpgoturma-odasi-dekorasyon17.jpgoturma-odasi-dekorasyon.jpgoturma-odasi-dekorasyon16.jpgoturma-odasi-dekorasyon8.jpgoturma-odasi-dekorasyon19.jpgoturma-odasi-dekorasyon25.jpgoturma-odasi-dekorasyon12.jpgoturma-odasi-dekorasyon15.jpgoturma-odasi-dekorasyon13.jpgoturma-odasi-dekorasyon23.gifoturma-odasi-dekorasyon22.jpgoturma-odasi-dekorasyon4.jpgoturma-odasi-dekorasyon21.jpgoturma-odasi-dekorasyon2.jpgoturma-odasi-dekorasyon10.jpgoturma-odasi-dekorasyon20.jpgoturma-odasi-dekorasyon5.jpgoturma-odasi-dekorasyon3.jpgoturma-odasi-dekorasyon11.jpg

Evinizde tepsilerle şık dekorasyonlar hazırlayabilirsiniz. Bir tepsi yardımıyla evinizde bulunan bir pufu aynı zamanda sehpa olarak da kullanabilirsiniz. 

Statistics

Ziyaretçiler
88
Makaleler
86
Makale Görünüm Sayısı
1429092

Kimler Online

14 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top