Mutfak Tavan

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Mutfaklarınız artık çok şık ve huzur dolu olucak. Yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçmek.

Evinizi yenilemeye karar vermişseniz ilk yapacağınız bölüm mutfak dekorasyonu olmalı. Ev hanımlarının en fazla zaman geçirdiği bölüm olan mutfağın onların isteği doğrultusunda dekore edilmesi, mutfak dekorasyonu yapacağınız zaman tasarımda ev hanımlarının da fikrinin alınması oldukça önemlidir. Bir mutfakta neyin nereye konulacağını bize göre ev hanımları, bir mimardan daha iyi bilir. Çünkü yaşayarak öğreniyorlar ve ne istediklerini biliyorlar. Mutfak dekorasyonu asma tavansız olmaz.

mutfak-tavan27.jpgmutfak-tavan20.jpgmutfak-tavan4.jpgmutfak-tavan14.jpgmutfak-tavan19.jpgmutfak-tavan9.jpgmutfak-tavan2.jpgmutfak-tavan17.jpegmutfak-tavan11.jpgmutfak-tavan26.jpgmutfak-tavan12.jpgmutfak-tavan23.jpgmutfak-tavan25.jpgmutfak-tavan15.jpgmutfak-tavan13.jpgmutfak-tavan28.jpgmutfak-tavan7.jpgmutfak-tavan8.jpgmutfak-tavan21.jpgmutfak-tavan.jpgmutfak-tavan16.jpgmutfak-tavan10.jpgmutfak-tavan6.jpgmutfak-tavan29.jpgmutfak-tavan3.jpgmutfak-tavan18.jpgmutfak-tavan30.jpgmutfak-tavan5.jpgmutfak-tavan17.jpgmutfak-tavan22.jpgmutfak-tavan24.jpg

Mutfağınıza nasıl bir asma tavan ve nasıl bir ışık sistemi konulacağına mimar ve o işin ehli bir insan karar versin. Mutfak için tasarlayacağınız asma tavanlardan alçıpan asma tavanlar en fazla tercih edilen asma tavan çeşidi olmasının yanı sıra ahşap asma tavan ve taş yünü asma tavan da kullanılıyor. Asmane ekibi olarak mutfak dekorasyonunuzu ortaya çıkaracak ve modern bir hava yaratacak olan mutfak asma tavan modellerinden bir kaçının görsellerini sizler için paylaşıyoruz.

Statistics

Ziyaretçiler
88
Makaleler
86
Makale Görünüm Sayısı
1428586

Kimler Online

53 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top