Karopan Tavan

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

KAROPAN & KAROPANWET VİNİL KAPLAMA ASMA TAVAN PANELLERİ

Mutfaklar, yemekhaneler gibi nemli, buharlı ortamların ve hatta banyo, wc gibi ıslak mekan asma tavanları için özel olarak tasarlanan Karopan ve Karopanwet bu mekanlar için en iyi çözümü sunar.Vinil kaplama olan Karopan ve Karopanwet ile ıslak mekan asma tavanlarında sorunsuz bir dönem başladı.Taşyünü panel görünümü ile metal tavana yakın bir dayanıklılık sunan Karopan ve Karopanwet’in önemli özelliklerinden biriside ekonomik bir çözüm olmasıdır.

Çeşitli yüzey kaplama seçenekleri sunan ürünlerden yeni Karopanwet 30x60 ebatıyla daha az fire ve daha kolay uygulama olanağı ile öne çıkmaktadır.Karopanwet ve FVP Kanallı Taşıyıcılarla yapılan kombinasyonlar da tavanlara ayrı bir şıklık ve estetik katmaktadır.Karopan ve Karopanwet hem ekonomik hem şık hem de uzun ömürlü seçeneklerdir.Karopan ve Karopanwet ıslak mekanların asma tavanlarının yanında hijyenik ortamların asma tavanlarında da rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdir.

karopan-tavan16.jpgkaropan-tavan4.jpgkaropanozellikler.jpgkaropan-tavan22.jpgkaropan-tavan21.JPGkaropan-tavan17.JPGkaropan-tavan10.jpgkaropan-tavan7.jpgkaropan-tavan12.jpegkaropan-tavan13.jpegkaropan-fiyatlari33.jpgkaropan-tavan19.JPGkaropan-tavan9.jpgkaropan-tavan24.jpgkaropan-tavan3.jpgkaropan-tavan5.jpgkaropan-tavan6.jpgkaropan-tavan8.jpgkaropan-tavan.jpgkaropan-tavan15.jpgkaropan-tavan11.jpgkaropan-tavan20.jpgkaropan-tavan2.jpgkaropan-tavan14.jpegkaropan-tavan18.jpgkaropan-tavan23.jpg

KAROPANWET SİSTEMİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

30 x 60’ lık ebatlara sahip Karopanwet arka yüzeyindeki alüminyum folyo kaplaması ve kenar bantları ile suya ve neme karşı dayanımlıdır. Banyo, wc gibi mekanların tavanlarında yeni çözüm alternatifi sunar. Karopanwet 30 x 60’ lık ebatıyla daha az fire, daha kolay uygulama ve kanallı taşıyıcı ile daha şık görünüm sağlar. Karopanwet panellerimiz yüzeyindeki PVC kaplama sayesinde kolay temizlenebilir. Demonte edilebilir olması sayesinde mekanik, elektrik ve su tesisatlarının bakım ve onarımı önemli ölçüde kolaylaşır. Karopanwet paneller asma tavan sektöründeki projelerde, yüzey kaplamalarındaki çeşitlilik ve desen alternatifleriyle projelere görsel zengnlik katar. Havalandırma, sprink, hoparlör, aydınlatma armatürleri vb uygulamaların rahat ve kolay yapılmasına olanak tanıyan bir sistemdir.

 

 

Statistics

Ziyaretçiler
88
Makaleler
86
Makale Görünüm Sayısı
1428576

Kimler Online

43 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top