Dekorasyon

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

İç ve dış mekan dekorasyon firması olarak sizler için gerek çizim gerek ise tasarımlarımızla kafanızda bir çok şey canlandırabiliriz. Siz için hazırladığımız bu sayfada dekorasyon örnekleri ile sizlere farklı ve şaşırtıcı uygulamalar sunuyoruz

  

Bu ev bize biraz abartı ve fazla gelse de tam bir aşk evi unvanını hak ediyor. Her bir köşesi aşk kalpler ve kırmızılar içinde! Bakalım siz nasıl bulacaksınız?

  

Bu ev sevgililer günü için özel olarak hazırlanmış. Kırmızı, pembe ve aşkı anımsatan her obje bu evde kullanılmış diyebiliriz. Evin her noktası abartı olsa da bu alanı çok beğendik. Kırmızı konsol ve siyah aksesuarlar çok şık ve cazibeli değil mi?Bu evin ana teması aşk, bu yüzden temel renk aşkın rengi kırmızı! Beyaz ve siyahla kombinlenmesi onu çocuksuluktan çıkarıp cazbeli bir görünüme büründürmüş. Aslına bakarsanız abartılı bulsak da sevimli bir yanı da var.

   

Salon dekorasyonunda mobilya seçimi, renkler, aksesuar seçimi, mekanınızın stili hakkında ufak tüyolar verir. Daha önce sitemizde, dekorasyon tarzları hakkında bilgi vermiştik. Bugün ise tarzların şık mekanlarla harmanlandığı birbirinden şık salon mobilya dizaynlarını inceleyeceğiz.  Huzurlu mekanlarda mutlu yaşamlar dileği ile…..

  

Şark köşesi tutkunları, modernize edilmiş şark odası görünümünde salon modeli oldukça otantik bir görünümde. Ne dersiniz. İşte, modern gösterişten uzakamabir okadar şık salon mobilyası. Koltuk ve mobilyaların uyumu dekoratif,  görünümüile  lake sehba modeli oldukça güzel.

  

Modern bir salonun vazgeçilmez parçası dekoratif berjer modellerini unutmamak lazım. Ayrıca salon dekorasyonunda ayna ve camaksesuarlar her zaman mekana derinlik verir. Minimal dekorasyonun en büyük özelliği mekanda sade bir atmosfer yaratmaktır. İşte, bu tarzı yansıtan tarz bir salon modeli. Salon dekorasyonunda büyük paravan duvarlar ile dekoratif mekanlar kazanabilirsiniz.

  

  

  

  

  

  

  

  

Statistics

Ziyaretçiler
88
Makaleler
86
Makale Görünüm Sayısı
1429097

Kimler Online

19 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top