Alçıpan Tavan Modelleri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Asmane Dekorasyon Alçıpan Tavanlar ile odanızı salonunuza mutfagınızı ve yatak odanızı yeniliyor. Sizler için yaptığımız bu sayfamızda en iyi ve en şık tavanları sizlere sunuyoruz.

Mevcut tavanın altına istediğiniz dekoru vererek gerekli asma tavan malzemeleri kullanılarak yeniden bir tavan yapmaya asma tavan denir. Yapılan asma tavan kimi zaman dekoratif amaçlı, kimi zamanda tavandan geçen boruları, kabloları, tesisatları ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak amacı ile yapılır. Yapılan asma tavanlar istenildiğinde ısı yalımı olarak da yapılır. Asma tavan ile beton tavan arasına izocam, taşyünü, strafor köpük gibi ısı yalıtım malzemelerinin yardımı ile ısı yalıtımı sağlanır.

alcipan-tavan-modelleri18.jpgalcipan-tavan-modelleri8.jpgalcipan-tavan-modelleri23.jpgalcipan-tavan-modelleri4.JPGalcipan-tavan-modelleri17.jpgalcipan-tavan-modelleri14.jpgalcipan-tavan-modelleri6.jpgalcipan-tavan-modelleri20.jpgalcipan-tavan-modelleri22.jpgalcipan-tavan-modelleri9.jpgalcipan-tavan-modelleri16.jpgalcipan-tavan-modelleri.pngalcipan-tavan-modelleri11.jpgalcipan-tavan-modelleri21.jpgalcipan-tavan-modelleri24.pngalcipan-tavan-modelleri2.jpgalcipan-tavan-modelleri7.jpgalcipan-tavan-modelleri19.pngalcipan-tavan-modelleri10.jpgalcipan-tavan-modelleri13.jpgalcipan-tavan-modelleri5.jpgalcipan-tavan-modelleri3.jpgalcipan-tavan-modelleri15.jpgalcipan-tavan-modelleri12.jpg

ekibi olarak sizler için seçtiğimiz 2014 Alçıpan asma tavan ve asma tavan gizli ışık modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık.

Statistics

Ziyaretçiler
88
Makaleler
86
Makale Görünüm Sayısı
1428555

Kimler Online

20 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top