Alçıpan Niş Modelleri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Asmane dekorasyon alçıpan niş modeller ile sizlere yeni ürünleri ve modellerini bu sayfada sunuyoruz. siz için özel hazırladığımız bu sayfa sadece örneklerle hazırlanmıştır.

Niş dekorasyon açısından banyoya bir farklılık kattığı gibi kullanışlı da olabilir. Bazı banyolarda çeşitli duvar aralıkları, kör noktalar istemeden bir niş için uygun bir ortam yaratıyor olabilir. Alt alta sıralanacak raflar havludan kozmetik ürünlerine pek çok eşyayı ayak altından kaldırmanıza oluşturucaktır. Televizyon nişlerinin en büyük avantajı, televizyonu duvara astıktan sonra söz konusu odanın bir otel odası gibi görünmesini engellemeleri. Bu şekilde hem TV duvarla bütünleşiyor hem de televizyon için ayrıca sehpa, ünite benzeri mobilyaya yatırım yapmak, bir zorunluluk olmaktan çıkıyor. Niş kaplamalarında ahşap dışında taş malzeme de evi zenginleştiren bir görüntü ortaya koyar. Özellikle şömine üzeri televizyon yerleştirileceği zaman TV niş modelleri, klasik şömine ile modern televizyon çelişkisini hafifletir. Şömine doğayı, sosyal toplantıları, kır evlerini anımsatan, nostaljik bir öğedir. Üzerine televizyon asıldığında, bana her zaman şömine bu sayılan özelliklerini yitirmiş gibi gelir.

alcipan-nis-modelleri22.jpgalcipan-nis-modelleri10.jpgalcipan-nis-modelleri12.gifalcipan-nis-modelleri7.jpgalcipan-nis-modelleri3.gifalcipan-nis-modelleri14.jpgalcipan-nis-modelleri.gifalcipan-nis-modelleri2.jpgalcipan-nis-modelleri5.gifalcipan-nis-modelleri4.jpgalcipan-nis-modelleri18.jpgalcipan-nis-modelleri19.jpgalcipan-nis-modelleri16.jpgalcipan-nis-modelleri17.jpgalcipan-nis-modelleri21.jpgalcipan-nis-modelleri8.jpgalcipan-nis-modelleri6.jpgalcipan-nis-modelleri13.gifalcipan-nis-modelleri20.jpgalcipan-nis-modelleri15.jpg

Statistics

Ziyaretçiler
85
Makaleler
86
Makale Görünüm Sayısı
1415425

Kimler Online

51 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top